ozesystem.com.pl

Dla Domu

Old frame house with solar cells on the roof
Modern House with Photovoltaic and Solar Heating System

ozesystem.com.pl

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika to instalacja, która pozyskuje energię słoneczną i konwertuje ją do prądu zmiennego wykorzystywanego w naszym domu. To bardzo skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd, a przy dostatecznie dużej instalacji, na całkowite uniezależnienie się od dostaw energii z elektrowni. Instalacje fotowoltaiczne są chętnie wybierane przez klientów prywatnych, którzy pragną w swoim domu cieszyć się ekologiczną i darmową energię pozyskiwaną ze słońca. Jakie korzyści może zaoferować fotowoltaika w prywatnych domach?

Fotowoltaika to doskonała inwestycja w przyszłość

Ceny prądu stale rosną i nic nie wskazuje na to, aby taki stan rzeczy miał się zmienić. W związku z tym, coraz więcej osób szuka sposobu na obniżenie comiesięcznych wydatków. Skutecznym rozwiązaniem jest fotowoltaika, oferująca nam bezpłatny prąd wytwarzany z energii słonecznej. Wydajna instalacja jest w stanie sprostać zapotrzebowaniu na prąd nawet w przypadku dużych domów. Co szczególnie ważne, nadmiar można odprowadzić do sieci i odebrać 70-80% energii w okresie jesienno-zimowym, gdy zapotrzebowanie na prąd jest wyższe.

Instalacja fotowoltaiczna sprawia, że nie musisz martwić się kolejnymi podwyżkami prądu. Dysponujesz bowiem nowoczesną i ekologiczną technologią, która gwarantuje bezpłatną energię słoneczną. Z jej pomocą można zasilić wszystkie urządzenia oraz instalacje elektryczne w naszym domu. W perspektywie długoterminowej oznacza to ogromne oszczędności.

Wytrzymałość i prosta konserwacja instalacji

instalacja fotowoltaiczna to bardzo trwałe rozwiązanie. Jest w stanie nienagannie działać nawet przez 25-30 lat, a okres ten stale rośnie, wraz z rozwojem technologii. Panele fotowoltaiczne są odporne na trudne warunki atmosferyczne, takie jak: ulewne deszcze, grad, śnieg czy porywisty wiatr. Instalacja praktycznie nie wymaga od nas ingerencji, niemniej jednak, większość producentów zaleca coroczne przeglądy, podczas których można sprawdzić, czy instalacja wciąż odznacza się optymalną pracą.

Znaczny wzrost wartości nieruchomości

Chcesz, aby Twoja nieruchomość znacznie zyskała na wartości? A zatem, instalacja fotowoltaiczna do dobra inwestycja, która sprawi, że dom automatycznie stanie się dużo atrakcyjniejszy dla potencjalnych kupców. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które na przestrzeni 5-10 lat przewidują zmianę miejsca zamieszkania. Fotowoltaika zaoferuje podwójną korzyść: obniży rachunki za prąd w tym okresie, a następnie pozwoli sprzedać nieruchomość po korzystniejszej cenie.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowy

Instalacja fotowoltaiczna to bardzo bezpieczne rozwiązanie dla domu. Okresowe przeglądy sprawiają, że jest ona praktycznie bezawaryjna i nie wymaga żadnych napraw lub wymiany części eksploatacyjnych. Co więcej, w odróżnieniu do innych systemów, np. turbin wiatrowych, instalacja fotowoltaiczna działa bezgłośnie, co ma korzystny wpływ na komfort domowników.

Ekologiczne i czyste rozwiązanie

Fotowoltaika jest bardzo ceniona ze względu na całkowite bezpieczeństwo dla środowiska. Instalacja nie emituje szkodliwych gazów i pozwala uniezależnić dom od nieodnawialnych źródeł energii. Pozytywny wpływ na ekologię sprawia, że koszt zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej można odliczyć od podatku, ze względu na termomodernizację domu. Co więcej, wiele miast i gmin pozwala starać się o dofinansowanie, dzięki czemu, wdrożenie takiej technologii w domu jest dużo tańsze.

Fotowoltaika – wybierz darmową energię dla swojego domu

Biorąc pod uwagę powyższe korzyści, nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w swoim domu. To czyste i ekologiczne rozwiązanie, które zaoferuje darmową energię słoneczną i pozwoli skutecznie obniżyć rachunki za prąd. Fotowoltaika automatycznie podnosi również wartość nieruchomości, co stanowi dodatkowy atut w perspektywie długoterminowej. Nowoczesna technologia odznacza się dużą wytrzymałością, niezawodnym działaniem i nie wymaga kosztownej konserwacji.

Zaufały nam już setki klientów!
Zaufaj doświadczonemu zespołowi!
Modern House with Photovoltaic System